Contacte ESP    CAT Tel. 93 733 10 38

A continuació es mostra la taula d'horaris de totes les activitats dirigides que oferim a les instal·lacions de Q Sport Urban Fitness, busca l'horari de la teva activitat preferida en ell.

Si vols més informació no dubtis en contactar amb nosaltres, estarem encantats d'informar-te.

 

GUIA DE COLORS per les sales

Els colors sobre els que es troben escrits els noms de les activitats dins de la taula d'horaris indiquen la SALA a la que es celebra. A la següent taula pots veure les correspondencies entre els colors i els espais.
Sala Strider  Sala Amfiteatre  Estudi Blau
Estudi Taronja  Estudi Verd
Piscina  Estudi Vermell  Estudi Zen
Sala Fitness Sala Esportiva

 

 DESCARREGAR EN PDF

ENTRE SETMANA

Hora
Dilluns
Dimarts
Dimecres
Dijous
Divendres
7:30h
Dilluns   Striding  
Dimarts  Cycling 
Dimecres Striding 
Urban Ioga
Dijous Cycling 
Divendres Body Pump
8:00h
Dilluns 
---
Dimarts 
Hipopressius30`
Dimecres  
---
Dijous Hipopressius30`
Divendres 
---
8:30h
Dilluns  Aquagym 
Dimarts  Aquasènior
  Salut
Running
Dimecres Aquagym 
Dijous Aquasènior 
Divendres Aquagym 
9:00h
Dilluns   
---
Dimarts   
---
Dimecres Bodypump
Dijous  
---
Divendres  
---
9:30h
Dilluns  Aquaròbic
Pilates 
Cross Syngy 30'
Gim. Suau
Dimarts  Aquasalut
Body balanceIoga-Pilates 
Dimecres  Aquaeròbic 
Gim. Suau Defensa personal
Dijous Striding
Salud
Urban Ioga 
Dinamic Board*
DivendresAquaeròbic
 Ioga-Pilates
Cross Synrgy 30'
Running
10:00h
Dilluns  Cycling
Dimarts  Striding
 
Dimecres Cycling
Dijous 
 
Divendres Cycling 
 
10:30h
Dilluns  Hatcha-Ioga
 Zumba Suau
Aquasènior
Dinamic Board*
Dimarts  TBC
Aquasènior
  Ioga dinamic
  
 

  
Dimecres Hatcha-Ioga
 
Dijous Bodypump
Aquasènior
 Ioga dinamicAquasalut
 
Divendres Bodybalance
Hatcha-Ioga
10:45h
Diluns
Dimarts   
---
Dimecres  Sh'bam
Dijous 
---
Divendres 
---
11:00h
Dilluns  Hipopressius30` 
Dimarts   
Aquasènior (11:15)
Dimecres  
---
Dijous 
Aquasènior (11:15)
Divendres  
---
11:30h
Dilluns  
 Q mamis Pos part 
Dimarts  
 
Dimecres
---
Dijous 
 Q mamis Pos part 
 
 
Divendres  
---
13:00h
Dilluns  Cross Syngy 
Dimarts  Cross Syngy 
Dimecres 
---
Dijous Cross Syngy 
Divendres 
13:30h
Dilluns Bodypump
Dimarts  Pilates  
Dimecres Metabòlic 
Dijous  
---
Divendres Cross Syngy 
14:00h
Dilluns   Cycling
Dimarts  Striding  
Bodypump
Dimecres  Cycling
Dijous Striding 
Zumba
Divendres  Cycling
Bodybalance
15:30h
Dilluns  Aquasènior
Dimarts  Aquadance
 Bodypump
Dimecres Aquasènior
Urban Ioga 
Dijous Aquadance
TBC
Divendres 
16:30h
Dilluns  Bodypump Bodybalance
Dimarts  Cycling  Aquadance
 
 
Dimecres  TBC
Pilates  
Dijous Cycling 
Aquasènior
 
Divendres Q Mamis embaràs
17:30h
Dilluns  
Metabolic
Striding  Urban Ioga 
Dimarts   Pilates  Strong 
Cycling 
 
Dimecres Bodybalance
GAC
Striding  
 
Dijous Inicio Pilates
Bodypump
Divendres 
 Metabòlic 
 
18:00h
Dilluns   
---
Dimarts   
---
Dimecres 
---
Dijous 
---
DivendresSh'bam
18:30h
Dilluns  Cycling 
Hatcha-Ioga
Bodycombat
Pilates
Dimarts Cycling
Estiraments
Bodypump
 
 
 
Dimecres Cycling
Hatcha-Ioga
Bodypump
Hipopressius
Cross Syngy  
 
 
 
 
 
Dijous Cycling
Hatcha-Ioga
Strong 
Striding Estiraments
Divendres Cycling
Bodypump
 
 
19:00h
Dilluns   
---
Dimarts   
---
Dimecres Running
Dijous 
---
Divendres Zumba
19:30h
Dilluns Cycling
Striding 
Hatcha-Ioga
Metabòlic
Aerodance
Q Mamis embaràs
 
Dimarts  Pilates
Cycling
Global Step
 
TBC
 
DimecresStriding 
Cycling
Hatcha-Ioga
Q- Mamis EmbaràsBodtcombat
 
Sh'bam
 
 
 
Dijous Pilates
Cycling
Global Step
Cross Syngy  
TBC
Divendres Cycling
 
20:30h
Dilluns Aquagym
Cycling
Cross Syngy   
Jiu Jitsu
Bodypump
 Pilates
Dimarts  
Cycling
 Bodypump
JKD
 
Dimecres Aquagym
Cycling
Bodybalance
Cross Syngy   
Jiu Jitsu
 
Dijous  Divendres 
Jiu Jitsu
Cycling
Zumba
 Inici Pilates
Zumba Estiraments
JKD
21:30h
Dilluns
 
 
 
 
Dimarts  
---
 
Dimecres  
 
 
 
Dijous 
---
 
Divendres 
 
 

 

CAP DE SETMANA

Hora
Dissabte
Diumenge
10:00h
Dissabte Bodypump
Diumenge Cycling 90´
11:00h
Dissabte Zumba Family Cycling 90´